FRI.Jobs: Online marketing specialist

Názov pracovnej príležitosti: Online marketing specialist
Typ pracovnej príležitosti: brigáda
FRI partner: BRAIN:IT
Kontaktná osoba: Patrik Lenko
Kontaktný e-mail: hr@brainit.sk
Vhodné pre št. programy: Informatika a riadenie (Bc.)
Manažment (Bc.)
Informačný manažment (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: ASAP (leto sa blíži, korunky sa ti zídu hneď)
Ponúkaný plat: 5e/btt. hod. (ukáž, čo v tebe je a môžme sa baviť o zvýšení)
Popis pracovnej príležitosti:

Prinášame skvelú príležitosť pre milovníkov digitálneho marketingu. Poď a staň sa súčasťou nášho kreatívneho oddelenia, ktoré tvoria podobne ako si TY študenti FRI.

Práca v tíme je rozdelená tak, aby každý pracoval na tom, čo ho napĺňa a v čom sa chce ďalej rozvíjať. Tak využi svoj priestor.

Hľadáme v tebe najmä energickosť, pozitívne naladenie, komunikatívnosť a selský rozum pri práci s analytikou a dátami.

Daj nám vedieť, ktorá/é z týchto oblastí je/sú ti blízke a chcel/a by si sa v nej/nich angažovať viac:

  • PPC kampane - prostredie Google Ads, Meta ads - ak máš za sebou kampaň, kt. si nastavil/a, optimalizoval/a a viedla do zdarného konca
  • Práca s dátami - ak chápeš, že metriky a relevantné dáta sú doležitou súčasťou a podkladom pre rozhodovanie (prostredie Google analytics, search console)
  • Webový vývoj - ak si trúfneš vytvoriť moderný web vo Wordpress (príp. PHP), realizovať sa môžeš aj na tvorbe obsahu, landing page, zvyšovaní performance, prípadne zdokonaliť základy SEO
  • Social media - ak si nevieš predstaviť ani jeden deň bez Instagramu, Facebooku prípadne LinkedInu, vieš pripraviť copy príspevkov a točiť reelska, ktoré oslovia davy followerov
  • Grafický design - ak máš chuť prejaviť svoje umelecké cítenie, postačí Canva/Photoshop, teda nemusíš byť hneď Picasso, ale radi ťa v tom podporíme ;-)

Pošli nám CV (tu alebo hr@brainit.sk) a motivačný líst, v ktorom nám prezraď prečo miluješ marketing :)

Požiadavky na uchádzača:

  • kreativita
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť/tímovosť
  • základy digit. marketingu a chuť sa vzdelávať
  • selfmotivácia
  • aktívny, angažovaný a oranizovaný prístup k práci

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum