Slávnostné otvorenie výstavy telefónov na Katedre informačných sietí FRI UNIZA

24. júna 2024 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie výstavy telefónnych prístrojov. Vo výstave sa nachádzajú napríklad vojenské telefóny a ústredňa spred druhej svetovej vojny, ako aj civilné analógové, digitálne a VoIP telefónne prístroje. Nechýbajú ani moderné mobilné telefóny. Výstavu slávnostne otvoril dekan fakulty prof. Ing. Emil Kršák, PhD. spolu s pracovníkmi Katedry informačných sietí.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať nášmu kolegovi Ing. Marekovi Moravčíkovi, PhD., ktorému sa podarilo zozbierať túto cennú zbierku telefónnych prístrojov. Všetkým zúčastneným na realizácii tejto výstavy ďakujeme a veríme, že sa výstava bude časom rozširovať.

Výstava je otvorená širokej verejnosti. Nachádza sa pri vstupe na Katedru informačných sietí v budove RB Fakulty riadenia a informatiky UNIZA. Všetci ste srdečne vítaní.