Odborné prednášky a workshopy pre zahraničných študentov v spoločnosti Espressif Systems v Brne

Počas študijného pobytu na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA sa zahraniční študenti (Polytechnical University of Madrid, Conservatoire National des Arts et Métiers, Paris) zúčastnili návštevy spoločnosti Espressif Systems v Brne, kde pre nich boli pripravené odborné prednášky a workshopy, ktoré boli zamerané na programovanie mikrokontrolérov ESP32 a optimalizáciu softvéru s dôrazom na nízku spotrebu energie.

Organizáciu podujatia zabezpečili naši doktorandi Ing. Ján Šumský a Ing. Michal Kubaščík z Katedry technickej kybernetiky, pričom sa workshopu zúčastnili aj úspešní absolventi študijného programu Počítačové inžinierstvo Bc. Marek Tebeľák a Ing. Tomáš Bača. Workshop viedol Ing. Juraj Michálek spolu so svojimi kolegami.

Na záver by sme sa chceli poďakovať Jurajovi a jeho kolegom za výborne strávený deň plný zaujímavých prednášok a workshopov. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia a spolupráce.